top of page

Protein Bar Çikolotalı Yer Fıstıklı


Çikolatadan vazgeçemeyen ancak istedikleri kiloya erişmek için çalışanların bir numaralı tercihi olan Protein Bar – Çikolotalı Yer Fıstıklı hem ara öğünle için mükemmel bir alternatif olmakta hem de uygulanan diyete negatif bir etkisi bulunmamaktadır. Her bir porsiyonunda 10 gr protein bulunan bu Herbalife ürünü aynı zamanda B6 ve B12 vitaminleri de içermektedir. İçeriğinde bulunan karbonhidrat sayesinde de ara öğünlerin vazgeçilmezi olmaktadır. 35 gr’lık ambalajlarda satılan bu ürünü hem çantanıza atıp rahatlıkla taşıyabilir hem de ara öğünlerinizi atlamaktan kaçınabilirsiniz. Her bir porsiyonu 139 kalori içermektedir. Takviye edici gıdalar içerisinde günlük protein ihtiyacını rahatlıkla karşılayabileceğiniz bu üründen günde bir yada iki tane tüketmeniz önerilmektedir.

Çikolotalı Yer Fıstıklı Ne İşe Yarar

Herbalife tarafından tamamen doğal içerikler ile üretilen ve içerisinde her hangi bir kimyasal bulunmayan Protein Bar – Çikolotalı Yer Fıstıklı pratik ve taşınabilir olması sayesinde istediğiniz her yere götürebileceğiniz ve istediğiniz her an yiyebileceğiniz lezzetli atıştırmalıklar olmaktadır. Takviye edici gıda arasında bulunan bu ürünü hem kilo kontrolü sağlamak isteyenler hem de sporcular rahatlıkla kullanabilmektedir.

Yoğun bir kıvama sahip olan bu ürün aynı zamanda içeriğinde bulunan yüksek miktarda ki protein sayesinde kasların korunmasına ve geliştirilmesine de yardımcı olmaktadır. Lezzetinin yanı sıra tok tutucu özelliğe de sahip olması Herbalife ürünleri içerisinde gözde olmasını da sağlamaktadır.

Neden Ara Öğünler İçin En İyi Alternatiftir?

Düzenli bir beslenme programını benimseyenler için ara öğünlerin değeri tartışılmazdır. Ara öğünler sayesinde kişiler hem metabolizma hızlarını ve kanda ki şeker seviyelerini korurlar, hem de açlık krizlerine girmezler. Peki bu kadar önemli olan ara öğünlere günlük olarak ne kadar para ve zaman harcanmaktadır? Daha da önemlisi bu ara öğün seçenekleri her zaman ve her yerde rahatlıkla tüketilebilir mi?

Bütün bunlar düşünüldüğünde Protein Bar – Çikolotalı Yer Fıstıklı oldukça avantajlı bir konuma yükselmektedir. Gerek piyasada bulunan diğer takviye edici gıdalar arasında en uygun fiyata sahip olması nedeniyle; gerekse istenilen yerde ve anda rahatlıkla tüketilebilmesi sebebi ile özellikle tempolu bir hayat tarzı olanların severek ve rahatlıkla kullandığı Herbalife atıştırmalık ürünlerinden olmaktadır.
#herbalife #saglikliyasam #alışveriş #çikolata #protein #kiloalmak #kilovermek


5 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page